vote_paper_yes_no

W co się bawić, w co się bawić?

Jvote_paper_yes_noest to pytanie, które często sobie zadaję, gdy myślę o OddSphere. W tym miesiącu czeka mnie odnowa domeny i pewnie jakieś przemyślenia dotyczące dotychczasowej działalności. Chciałbym powiedzieć, że to był produktywny rok, że mam klarowną wizję tematyki tego bloga. Zważywszy jednak na długie przerwy i radosny chaos we wpisach i aktualizacjach byłoby to bezczelne kłamstwo. OddSphere dalej jest malutką, anonimową, zagubioną rybką w oceanie internetu. Czy jest szansa na rozwój? Co dalej?

Ostatnio najwięcej tekstów poświęconych jest MMORPG, w szczególności Star Trek Online i Neverwinter. Taka sytuacja może się utrzymać, głównie ze względu na nadchodzący dodatek STO: Legacy of Romulus i open betę Neverwinter, zaczynającą się 30 kwietnia. Przyznam szczerze, że o MMORPG pisze mi się dość gładko i wygodnie, choć spodziewam się, że grono zainteresowane tekstami na temat tych gier nie jest szczególnie szerokie. Dlatego, żeby temat nie był kompletnie suchy, będę starał się wplatać w powyższe teksty nieco własnych rozmyślań odnośnie gier i fantastyki, mam nadzieję, że z powodzeniem. Dawno nie było nic o grach indie. Mam zapas gier i jest kilka z nich, które chciałbym opisać, jednak przyznam szczerze, że odczuwam ostatnio w tym światku posuchę. Filmy nigdy nie były moją mocną stroną, dlatego goszczą tutaj sporadycznie. Patrząc jednak na tegoroczne premiery (m.in. Star Trek Into Darkness, Iron Man 3, Man of Steel) pewnie pokuszę się o wypad do kina i recenzję po seansie. Tak w zasadzie to mam pewien większy plan odnośnie OddSphere, ale wymaga on nieco większego grona czytelników i pewnej zmiany na poziomie prywatnym, dlatego gdy osiągnę odpowiedni etap, zacznę wdrażać tutaj zmiany.

Postanowiłem przygotować ankietę, która pozwoli mi wysondować, które z dotychczasowych tematów najbardziej Was bawiły, których macie już serdecznie dość i co byście chcieli zmienić na tym blogu. Ankieta będzie dostępna do końca kwietnia. Jedynie pytania 1 i 2 są wymagane, jednak im więcej pól wypełnicie, tym lepszy będę mieć pogląd na to czego oczekujecie od OddSphere i w jakim kierunku mógłbym się zwrócić.

Źródła:
1. Yes No Vote box – http://www.freedigitalphotos.net/images/Ideas_and_Decision_M_g409-Yes_No_Tick_Box_p55997.html

Dodaj komentarz