Wpis z morskich głębin

Jako, że czasu mam na tyle mało, iż nawet nie zdążyłem przygotować wpisu kryzysowego, a Raven mówi mi, iż tradycja zobowiązuje prezentuję Wam film o szlachetnym stworzeniu jakim jest…

W komentarzach możecie napisać jaki jest Wasz ulubiony film dokumentalny (tak, piszę to śmiertelnie poważnie), a już jutro wracam do normalnego nadawania!

6 myśli na temat „Wpis z morskich głębin

  1. Ostatnio oglądałam dokument na temat tego, co by się stało gdyby wszyscy ludzie na ziemi nagle zniknęli (problem niekontrolowanych elektrowni jądrowych itp). Całkiem ciekawa sprawa 🙂

    • O ciekawe. To powiem Ci, że w kwestii filmów dokumentalnych chyba moim ulubionym była seria Dzika Przyszłość (The Future is Wild) – o tym w jakim kierunku mogła pójść ewolucja roślin i zwierząt, gdyby ludzie opuścili planetę.

    • Po polsku to nie ma przypadkiem takiego cholernie długiego tytułu, coś w stylu „Tajemnice wszechświata z Morganem Freemanem”? Ale racja. Jeśli komuś nie pasuje Krysia Czubówna, to niech sobie wyobrazi Morgana Freemana, który opowiada co langusta zrobi i langusta to robi, bo tak powiedział Morgan Freeman!

Dodaj komentarz