Aktywny Styczeń

Styczeń 2014 za nami. Dla OddSphere był to dobry miesiąc. Ba, patrząc do archiwum to był najbardziej pracowity miesiąc w dziejach tego bloga. Wstyd się przyznać, ale w ciągu jednego miesiąca tego roku napisałem więcej niż połowę z tego co napisałem w całym 2013.  Dobra passa mnie dopadła, puścić nie chce i bardzo dobrze.

Oczywiście nie jestem na tyle nierozsądny, żeby myśleć, że jeden udany miesiąc to znak, że już wszystko będzie ok. OddSphere przeżywało zbyt wiele wzlotów i upadków, dlatego choć idzie mi teraz lepiej niż zwykle to nie chcę zapeszać.

Jak na razie formuła tworzenia szkiców podczas każdej jazdy autobusem do i z pracy się sprawdza, zwłaszcza, że często znienacka mnie napadają pomysły na coś nowego. Powoli uczę się godzić obowiązki w pracy i życie prywatne z prowadzeniem OddSphere. Mimo tego cały czas boję się, że nadejdzie moment, gdy pomysły się skończą i będę się patrzył na notatnik zupełnie bezmyślnie, a na blogu znowu przestaną pojawiać się wpisy.

Przyznam, że strach przed kolejną “pustką” sprawia, że szukam inspiracji, gdzie się da i temu jakoś to leci. Nie jestem dumny z jakości każdego “zapychacza”, ale jestem dumny z tego, że ten miesiąc był jak powiew świeżego powietrza dla tego bloga. W zeszłym roku, gdy opłaciłem serwer w sierpniu postanowiłem, że przez kolejny rok postaram się pchnąć OddSphere dużo dalej niż dotychczas i w zasadzie dopiero teraz czuję, że są na to jakiekolwiek szanse.

Dlatego dziękuję Wam, że poświęcacie czas na  śledzenie i komentowanie moich zmagań z blogowaniem. Będę się starał byście mieli dalej co czytać. Do boju!

2 myśli na temat „Aktywny Styczeń

Dodaj komentarz